Doświadczenie użytkowania Imosteon

złagodzić objawy artrozy stawu kolanowego żelem Imosteon

Nazywam się Janis! Piszę z nadmorskiego miasta Ventspils. Kto nie wie, to urocze miasteczko nad brzegiem Morza Bałtyckiego na Łotwie. Od ponad 15 lat mam dobry nawyk, tak jak myślałem. W wolnym czasie uwielbiam biegać i oddychać czystym morskim powietrzem! Dziś postanowiłam napisać o tym, jak choroba zwyrodnieniowa stawów dosłownie zwaliła mnie z nóg i jak żel Imosteon pomógł mi wrócić do poprzedniej formy.

Recenzja i moje doświadczenie w leczeniu artrozy naturalnym żelem

Kilka miesięcy temu, podczas regularnego biegu, zacząłem odczuwać niezwykły ból w kolanach. Czasami zauważyłem nieprzyjemny chrupnięcie. Wieczorem było uczucie, że bolą mnie nogi w kolanach. Z każdym dniem objawy te nasilały się i stawały coraz bardziej wyraziste. Doszło do tego, że obudziłem się wcześnie rano na zaplanowany wyścig i na prawym kolanie pojawił się lekki obrzęk, podobny do obrzęku lub stanu zapalnego. Żona pilnie wysłana na diagnozę. Lekarz zdiagnozował pierwszy etap artrozy w stawach kolanowych. Tego dnia po raz pierwszy usłyszałem o istnieniu tej choroby. Lekarz dodał, że to nic poważnego, jeśli zaczniesz profilaktykę. Poleciłam kilka opcji, zwracając uwagę na jedną z naturalnym składem - żel Imosteon!

Będąc zagorzałym zwolennikiem zdrowego stylu życia, niewątpliwie sięgnąłem do tej opcji. Żel zamówiłem przez oficjalną stronę internetową. Okazało się, że jest to już bardzo popularny żel na osteochondrozę, artrozę i kontuzje. Kupiłem dwa na raz za akcję. Opakowanie zawierało szczegółowe instrukcje dotyczące stosowania oraz wskazania do stosowania.

Aplikacja żelu Imosteon - przed i po użyciu

leczenie łagodnej artrozy stawu kolanowego żelem Imosteon

Zgodnie z zaleceniami lekarza zaczął stosować żel dwa razy dziennie, rano i wieczorem przed pójściem spać. Minęły już nieco ponad trzy tygodnie. Mogę śmiało powiedzieć, że podczas chodzenia nie zauważam już niezrozumiałego chrupania, pod koniec dnia nie czuję ciężkości w nogach, a rano nie budzę się z uczuciem, że nogi mnie bolą. Ogólnie sytuacja uległa znacznej poprawie. Zapalenie z prawego kolana zniknęło. Stopniowo wracam do dawnej formy sportowej. Nie biegam tak często jak wcześniej, ale konsekwentnie i z przyjemnością raz w tygodniu.

Planuję używać żelu przez kolejny tydzień. A w przyszłości bierz profilaktykę przynajmniej raz dziennie przed snem. Jak mówią, lepiej zapobiegać niż później leczyć. Ponadto kompozycja pochodzi ze składników roślinnych. Równolegle nie szkodzi ciału. Brak skutków ubocznych - osobiście zweryfikowany.

Jak i gdzie zamawiam żel Imosteon, terminy dostawy

Uzupełnię moje doświadczenie o to, jak i gdzie zamawiałam żel. Złożenie zamówienia jest dość proste. Na oficjalnej stronie internetowej w formie zamówienia internetowego podaję swoje imię i nazwisko oraz numer telefonu do komunikacji. Zaraz potem kierownik firmy dzwoni do mnie, ustala godzinę, datę i adres dostawy. Po 5 dniach odbieram go na poczcie. Firma nie pobiera przedpłaty, płacę przy odbiorze.

Bardzo się cieszę, że dowiedziałem się o Imosteon. Czuję się teraz lepiej. Polecam to moim towarzyszom. Mam nadzieję, że moja recenzja przyda się wielu. Naturalny środek jest zawsze lepszy niż leki oparte na składzie chemicznym.