Instrukcja użycia Imosteon

Imosteon - żel przeciw osteochondrozie, artrozie i urazom. Badania potwierdziły wysoki stopień jego wpływu na chorobę. Stwierdzono natychmiastową ulgę w bólu i zmniejszenie procesu zapalnego. Żel łagodzi obrzęki, działa jak naturalny środek antyseptyczny, poprawia krążenie krwi. W wyniku ciągłego użytkowania odnotowuje się regenerację tkanek aż do całkowitego wznowienia pracy stawu.

Instrukcja Imosteon - nowoczesna kuracja naturalnymi

Oprócz skuteczności żel wyróżnia się naturalną kompozycją nieszkodliwych dla organizmu składników roślinnych. Codzienne stosowanie Imosteon nie powoduje skutków ubocznych, uzależnienia i nie ma szkodliwego wpływu na zdrowie człowieka. Nie ma przeciwwskazań.

Właściwości składników aktywnych:

  1. Efekt chłodzenia. Olejek eteryczny z mentolu natychmiast łagodzi stan zapalny.
  2. Działanie antyseptyczne. Citral dezynfekuje obszar objęty stanem zapalnym, blokuje ewentualne ryzyko infekcji. Działa leczniczo na uszkodzone tkanki stawowe.
  3. Przeciwzapalny. Nasiona kasztanowca i miłorzębu japońskiego pobudzają krążenie krwi, działają wzmacniająco i przyspieszają proces regeneracji.
  4. Działanie rozgrzewające i rozszerzające naczynia krwionośne. Żel zawiera ekstrakt z papryki.

Również w formule żelu Imosteon, dla jak najbardziej wyraźnej skuteczności wymienionych właściwości, naukowcy dodali kofeinę. Właściwości kofeiny pobudzają do pracy i wzmacniają działanie pozostałych składników.

Wskazania do stosowania i działania żelu:

Bol kregoslupa

(w odcinku lędźwiowym, piersiowym lub szyjnym)

Ból podczas schylania

Bóle kolan, łokci itp.

Obrzęk w okolicy kolana

Pękanie i mrowienie stawów podczas ruchu

Powstawanie „guzów" na palcach, dłoniach

Skurcze kręgosłupa

Regularne drętwienie kończyn

Żel Imosteon łagodzi ból, likwiduje objawy, znacznie ułatwia przebieg choroby. Odporny na rozwój choroby na początkowym etapie jej rozwoju. Polecany do leczenia jako adiuwant w zaawansowanych przypadkach. Do profilaktyki - aby zapobiec lub wyeliminować ryzyko choroby.

aplikacja żelu Imosteon przeciw bólowi kolana

Krem masować okrężnymi ruchami, aż do całkowitego wchłonięcia. Żel łatwo się aplikuje, nie pozostawia tłustych plam. Stosować trzy razy dziennie – w trakcie kuracji, raz wieczorem – w celach profilaktycznych.

Produkt dostępny w formie żelu, w tubach 50 ml. W komplecie z oryginalnym żelem w opakowaniu znajduje się szczegółowa instrukcja użytkowania oraz certyfikat zgodności.

Tysiące kupujących w Polsce wypróbowało już Imosteon i doceniło jego zalety w działaniu! Zwrócili uwagę na natychmiastowy efekt przeciwbólowy, brak skutków ubocznych i usunięcie objawów osteochondrozy, artrozy i innych chorób stawów i kręgosłupa.