Recenzje o Imosteon

 • Patryk
  Od młodości prowadzę zdrowy tryb życia, biegając rano trzy razy w tygodniu. Nie tak dawno zaczęły się problemy ze stawami. Pojawił się dyskomfort w kolanach. I z każdym dniem coraz bardziej się nasila. Zdiagnozowano artrozę. Stosuję żel Imosteon już trzeci tydzień. Ból znacznie się zmniejszył. Zamówiłam jeszcze dwa żele. Użyję go.
  Imosteon
 • Marek
  Został kontuzjowany podczas jazdy na nartach. Zranił kolano i łokieć. Pojawiły się niezrozumiałe bóle, powstał obrzęk. Badanie wykazało stan zapalny obu stawów. Lekarz zalecił żel Imosteon. Od razu zadowolony z naturalnego składu. Używam go już od dwóch tygodni. Opuchlizna zniknęła i prawie nie odczuwam bólu. Żel wyraźnie pomaga. Nadal używam.
  Imosteon
 • Aleksandra
  Ze względu na siedzący tryb pracy niedostrzegalnie pojawiła się nieprawidłowa postawa, pojawił się ból w odcinku szyjnym kręgosłupa i stawach kolanowych. Poszedłem do lekarza, zdiagnozowano osteochondrozę. Używam żelu Imosteon od ponad dwóch miesięcy. Stan zapalny minął, a nieprzyjemne odczucia zniknęły. Łatwiej było chodzić i już nie bolą mnie plecy. Polecam żel pomaga.
  Imosteon
 • Julia
  Mój mąż i ja jesteśmy już w podeszłym wieku. Bóle stawów to dla nas powszechna rzecz. Łagodna artroza. O żelu Imosteon dowiedzieliśmy się od naszej córki. Powiedział, że jest wykonany w całości z ekstraktów ziołowych, bez skutków ubocznych. Próbowaliśmy i bardzo nam się podobało. Ból łagodzi, łagodzi obrzęki w kolanach. Zamówiliśmy jeszcze dwie sztuki. Czekamy na dostawę. Bardzo dziękuję mojej córce!
  Imosteon
 • Weronika
  Żel Imosteon od razu mi się spodobał ze względu na jego naturalny skład. Często na wszelki wypadek każemy być w apteczce. Mamy dużą rodzinę. Dwoje uczniów. Mieszkamy ze starszymi rodzicami. Teraz, jeśli coś się stanie, smaruję kolana dzieci po otarciach, aby zapobiec stanom zapalnym. A rodzice stosują go, jeśli stawy bolą z powodu pogody.
  Imosteon
Ocena użytkownika Imosteon
4
25